Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dobre dobre, stawiarski rządzi - on chce w sobotę i tyle, bo tak! A Rada Miasta to już mu nie jest potrzebna! żenada - Poseł co będzie rządził z tyłu, szkoda miasta, szkoda ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak naprawde Pisory to bedzie rzadził Stawiarski i w KRasniku juz nic nie bedzie Tyle pracy Czubinskiego pojdzie na marne....cieszcie sie nadal a za rok bedziecie uciekac z Krasnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
aqua park to nich stawia sobie prywatny inwestor -miasto to nich mu ziemie sprzeda po wysokiej cenie, a miasto nich sie zajmie uzbrojeniem terenow pod przemysl remontami drog, remontem tych bud w rynku
Właśnie, a w przyszłorocznym budżecie pieniądze na rozbudowę infrastruktury nad zalewem są zaklepane, a dla strefy ekonomicznej nic. Tak do tej pory wyglądało myślenie o dodatkowych miejscach pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie obudźcie się wkońcu. Płaczecie że Czubiński przegrał, a nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo zadłużył Wasze miasto. Pytanie kto będzie spłacał te długi. Wyjrzyjcie trochę poza miasto bo wszyscy się z Was śmieją a Wy chwalicie i płaczecie za Czubkiem który nie dośc że zadłużyl miasto ( jeszcze miasto) to poobsadzał wszędzie swoich ludzi. Masakra jakaś w tym Kraśniku. Ewakuujcie się póki możecie. Pan Włodarczyk nie będzie miał łatwego zadania. Współczuje po kimś przejmowac ten syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty alojzy-widac ze myslisz tą samą częscia ciała co"juz były" burmistrz.Niech boją sie Ci co mają sumienie nieczyste.Teraz beda rzady UCZCIWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie ciekawi, czy Czubinek spakowany? No chłopie, nie umiałeś rządzić, przez tyle lat się nie nauczyłeś to jak sobie poradzisz? Trzeba być wyjątkowo nieudolnym, żeby nie pozyskiwać kilkudziesięciu milionów środków z UE rocznie w ostatnich latach. Nawet żonce potrafił zorganizować robotę w oparciu o kasę z miasta, bo nic więcej nie potrafi. Nie martw się chłopie, przez rok z PUP parę złotych wpadnie, może w czystym mieście się coś znajdzie. Tyle miejsc pracy stworzyłeś przy zalewie, że coś będzie dla Ciebie tam zapewne. Ponoć toaleta może mieć wakat, tylko czy masz takie umiejętności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada po prostu. Ludzie dziwie się że jesteście tacy głupi bo inaczej tego nazwać nie można.Czubiński może i od 1996 jest Burmistrzem , ale który wcześniejszy Burmistrz coś dla tego miasta zrobił ? Od dawna nie mieszkam w Kraśniku ale będąc ostatnio byłem naprawdę pod wrażeniem jak bardzo się zmienił... Basen, amfiteatr, obwodnica, ścieżki rowerowe, rynek w starym mieście, zalew, ozdoby świąteczne, kwietniki w lecie, fontanna, organizowane imprezy dla dzieci, seniorów, sylwester za domem kultury, sygnalizacja świetlna przy szkołach itd. to mało ? Obserwując kampanie wyborczą w Kraśniku jest odzwierciedleniem serialu ,, PLEBANIA ''. Współczuję i życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak byłeś już w tym Kraśniku to widziałeś kolejki w PUP i miny ludzi tam czekających? Widziałeś park Jordanowski? Widziałeś rynek, imprezy kulturalne na wyższym poziomie niż Doda, widziałeś stadion Tęczy, widziałeś raport NIK o działaniu KPM, widziałeś dług miasta pomimo sprzedaży KPEC, widziałeś okolice dworca PKS w starym Kraśniku, widziałeś knajpki wypełnione szczęśliwymi ludźmi? Coś mi się wydaje, że możesz mieć problem ze wzrokiem, bo nie wszystko nim ogarniasz. W ostatnich latach można było zdobyć masę środków z UE, ale trzeba było chcieć i potrafić. Dzięki takim środkom nie trzeba by sprzedawać KPEC-u, a na inwestycje mogło być nawet 5 razy więcej pieniędzy. Potrafisz sobie wyobrazić, że gdyby nie zmarnowany czas to Twoja lista byłaby znacznie dłuższa od mojej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak w skrócie....kulturalnego języka ludzie popierający Włodarczyka nie mają, wciąz aby jad i w ogóle.... ciągle źle, typowe dla ludzi popierających PIS co widać we wszystkich mediach. Może zaczną krzyczeć jeszce TU JEST POLSKA!!! GDZIE JEST KRZYŻ!! Pozdrawiam i wiecej kiultury na forach bo do lekarza będziecie musieli pójść bo niektórzy tak tryskają nienawiścią że serce stanie z napięcia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwy napisał:
Panie Mat a na jaki, stanowisku pracował Pan w UM Krasnik.Nie pierwszy raz czytam Pana tak pochlebne opinie
Niestety, a może stety. Nie pracowałem w UM. Dobrze znam Piotra Czubińskiego i to wszystko. I takie same opinie za 10, czy 15 lat też bym wystawił ( nie kojażyć z załatwianiem czegokolwiek, to nie jest zasada ). Każdy ma prawo do swojej osobistej opinii. Denerwują mnie natomiast opinie większości aktywnych forumowiczów, którzy bezustannie używają wulgarnego języka w stosunku do osoby byłego burmistrza, proponuje pisać te dobre rzeczy na temat nowego, będzie mniej nerwowo. Jeśli ktoś uważa, że pochlebne opinie są tylko od pracowników UM to chyba się trochę myli. Przypominam, że po 15 latach pełnienia stanowiska burmstrza otrzymanie za "okropnie złe rządy, okradanie mieszkańców itd" 6409 głosów, 40,39 proc. To jest bardzo dobry wynik jak by na to nie patrzeć. Także nie wszyscy zwolennicy pracują w UM. I nie każdy jest złym czy sprzedajnym człowiekiem. Oprócz byłego burmistrza także należy się szacunek dla tych 40 proc. mieszkańców, którzy mają odmienne zdanie. Czekam na opinie i pochwały dla obecnego burmistrza. Pozdrawiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojojoj napisał:
A jak byłeś już w tym Kraśniku to widziałeś kolejki w PUP i miny ludzi tam czekających? Widziałeś park Jordanowski? Widziałeś rynek, imprezy kulturalne na wyższym poziomie niż Doda, widziałeś stadion Tęczy, widziałeś raport NIK o działaniu KPM, widziałeś dług miasta pomimo sprzedaży KPEC, widziałeś okolice dworca PKS w starym Kraśniku, widziałeś knajpki wypełnione szczęśliwymi ludźmi? Coś mi się wydaje, że możesz mieć problem ze wzrokiem, bo nie wszystko nim ogarniasz. W ostatnich latach można było zdobyć masę środków z UE, ale trzeba było chcieć i potrafić. Dzięki takim środkom nie trzeba by sprzedawać KPEC-u, a na inwestycje mogło być nawet 5 razy więcej pieniędzy. Potrafisz sobie wyobrazić, że gdyby nie zmarnowany czas to Twoja lista byłaby znacznie dłuższa od mojej?
A Ty próbowałeś znaleźć w Kraśniku dobrego pracownika, szczególnie w PUP? Zaręczam Ci, że nie jest to proste choć możliwe, ale baaardzo czasochłonne i nużące zajęcie. Tu nie brak miejsca do pracy, ale mentalność społeczeństwa jest największym problemem. Dodę kraśniczanie sami sobie wybrali, żadna dobra knajpka się tu nie utrzyma bo bydełko zrobi z niej spelunkę, a mieszkańcy wola ćwiartkę świni ze wsi przytachać niż na obiad pójść (fakt taniej i trudno się dziwić), szczytem czy raczej namiastką high life są wyprzedaże w Plaza Lublin, przy czym kupił nie kupił ale pokazać się i ponarzekać jest na co. To miasto lumpexów i "skoków" - "providentów". Co do reszty tematów, ja się nie wypowiadam, bo się na tym nie znam, Tobie też radzę, bo 5x większe... coś z matmy orzeł nie jesteś. Ale to cecha narodowa już się zrobiła - tworzenie teorii spiskowych wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie , każde miasto ma takiego burmistrza na jakiego zasługuje. Jesteśmy z tego co tu czytam jeszcze motłochem i daleko nam do cywilizacji i normalności.Czego się spodziewacie? Obrzucajcie się błotem dalej bo to najlepiej jak na razie wam wychodzi ;-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasandro - Orle z matmy, tak dosłownie traktujesz moje wyliczenie, aby tylko móc przejść do teorii spiskowych? Czyżbyś podejrzewała jakiś spisek? Do knajpek ludzie nie chodzą bo nie mają za co moja Pani, strasznie Pani generalizuje jednoznacznie negatywnie oceniając mieszkańców, aby tylko móc utwierdzić się w swoich przekonaniach. Ja szanowna Pani dostrzegam, że Kraśnik się zmienia, wiem tylko, że biorąc pod uwagę kilka znanych mi podobnej wielkości miast, rozwija się bardzo słabo. Szanowny MAT, zwróciłeś uwagę, że w większości miast wygrali burmistrzowie dotychczas rządzący? Tak to jest, że wiele osób łatwo się przyzwyczaja i boi się zmian. Dlatego dotychczasowi włodarze mają spory elektorat na starcie. Czubiński przegrał wyraźnie pomimo elektoratu nie lubiącego zmian i wszelkich uzależnionych od kasy miejskiej. Do niedawna mówiło się, że samych zależnych od burmistrza jest na tyle dużo, że nie da się z nim wygrać. Coś musiało spowodować, że pomimo takiej opinii Czubiński dostał 3000 głosów mniej na 15000 głosujących. Urzędujący burmistrz przegrywający taką różnicą to zwyczajna klęska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P Czubiński i jego psy ( przydupasy) nie mogą pogodzić się z przegraną i przyjąć ją z honorem. Żenada. Z tym poziomem inteligencji to chyba człowieku przesadzasz bo porównując skończyć studia medyczne a historię na kulu to chyba jest różnica. Wszystkie przydupasy srają po gaciach bo zostaną zwolnieni i dobrze. Koniec z przekrętami i robieniem z ludzi deb***i a oni sobie żyli jak lordy wakacje samochody, domy, a przeciętny człowiek musiał uciekać do innych miast za pracą.A ten Aquapark człowiek czy to jest dla ciebie najważniejsze !!!!!! Żenada!!!!A tak wogole to te mochery wszystkie to szli za Czubińskim za chodniki i fontannę i inne głupoty typu obiadki dla emerytów, róże i całowanie po rekach więc zastanówcie się ludzie co piszecie, Czy naprawdę najważniejsze jest pokazanie dupy przez dode dla was za 80 tys z Czubiński z własnej kieszeni tego nie wziął tylko za pieniądze miasta czym samym zadłużał miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu napisał:
no to miasto upadnie bo ten nie będzie kontynuował inwestycji. tylko zacznie wymyślać swoje widzimisię... no i ciekawe czy dokończy starania o budowę aquaparku...
taak, plebs potrzebuje igrzysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśka napisał:
P Czubiński i jego psy ( przydupasy) nie mogą pogodzić się z przegraną i przyjąć ją z honorem. Żenada. Z tym poziomem inteligencji to chyba człowieku przesadzasz bo porównując skończyć studia medyczne a historię na kulu to chyba jest różnica. Wszystkie przydupasy srają po gaciach bo zostaną zwolnieni i dobrze. Koniec z przekrętami i robieniem z ludzi deb***i a oni sobie żyli jak lordy wakacje samochody, domy, a przeciętny człowiek musiał uciekać do innych miast za pracą.A ten Aquapark człowiek czy to jest dla ciebie najważniejsze !!!!!! Żenada!!!!A tak wogole to te mochery wszystkie to szli za Czubińskim za chodniki i fontannę i inne głupoty typu obiadki dla emerytów, róże i całowanie po rekach więc zastanówcie się ludzie co piszecie, Czy naprawdę najważniejsze jest pokazanie dupy przez dode dla was za 80 tys z Czubiński z własnej kieszeni tego nie wziął tylko za pieniądze miasta czym samym zadłużał miasto.
Droga Kasiu a czemu Ty taka wulgarna jestes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale na tym zdjęciu M.W. ma przepite oczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat napisał:
Niestety, a może stety. Nie pracowałem w UM. Dobrze znam Piotra Czubińskiego i to wszystko. I takie same opinie za 10, czy 15 lat też bym wystawił ( nie kojażyć z załatwianiem czegokolwiek, to nie jest zasada ). Każdy ma prawo do swojej osobistej opinii. Denerwują mnie natomiast opinie większości aktywnych forumowiczów, którzy bezustannie używają wulgarnego języka w stosunku do osoby byłego burmistrza, proponuje pisać te dobre rzeczy na temat nowego, będzie mniej nerwowo. Jeśli ktoś uważa, że pochlebne opinie są tylko od pracowników UM to chyba się trochę myli. Przypominam, że po 15 latach pełnienia stanowiska burmstrza otrzymanie za "okropnie złe rządy, okradanie mieszkańców itd" 6409 głosów, 40,39 proc. To jest bardzo dobry wynik jak by na to nie patrzeć. Także nie wszyscy zwolennicy pracują w UM. I nie każdy jest złym czy sprzedajnym człowiekiem. Oprócz byłego burmistrza także należy się szacunek dla tych 40 proc. mieszkańców, którzy mają odmienne zdanie. Czekam na opinie i pochwały dla obecnego burmistrza. Pozdrawiam...
Skoro tak dobrze znasz czu,to pewnie znasz okreslenie'burmistrzowi się nie odmawia'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz będziecie mieli swojego Włodarczyka - wirtuoza uzdrowiciela. A za roczek, może dwa, będziecie smarować to samo co teraz na Czubińskiego. Nie jestem ani za jednym , ani za drugim. Ale wole już sprawdzone rządy niż władzę PIS-u, który wali się na łeb, na szyję. Nie podoba mi się to, że Włodarczyk sterowany jest przez Stawiarskiego. Tego nie da się ukryć. Nie podobała mi się także jego negatywna kampania wyborcza, która prowadzona była z taką nienawiścią. Jakoś mnie do siebie nie przekonał. Jako kraśniczanin napiszę, że boję się że te kolejne 4 lata będzie zmarnowane dla Kraśnika (może być, nie musi). A po 4 latach, tak samo będziecie patrzeć na ręce Włodarczyka, jak dziś na Czubińskiego. Myślicie, że jak będzie nowy burmistrz to nie otoczy się swoimi "koleżkami"? Myślicie, że nie wyjdą później machloje, i że wszystko będzie super? Jeśli tak uważacie to czeka Was gorzkie rozczarowanie. Dziś zżera Was nienawiść i zazdrość, że ktoś ma lepiej niż Wy. Ale przynajmniej coś robił dla Kraśnika. Włodarczyka czeka ciężki okres wytężonej pracy, jeśli będzie chciał dorównać Czubińskiemu. Życzę powodzenia z całego serca, wszak to też moje miasto. Napiszę tylko jedno, żeby te słowa pisane pod adresem byłego burmistrza, kiedyś nie stanęły Wam w gardle, kiedy rzeczywistość okaże się inna niż ją sobie wyobrażacie. Aaaaa...i jeszcze jedno: to do tych, którzy pławią i lubują się w sferze obyczajowość co niektórych osób. Nie wiele mnie obchodzi co burmistrz robi po pracy - ma przede wszystkim dobrze wypełniać swoje obowiązki. A czy spał z tą, czy z tamtą, to nic nam do tego. Nie mieszkamy z nim w domu i to nie my z nim sypiamy. A z dzieciaczkami i żonką na rowerach to każdy może sobie popstrykać zdjęcia. Mnie to nie przekonuje. ps. Swoją drogą to mogła ściągnąć te szpilki. W takich butach raczej ciężko jest pedałować Pozdrawiam ludzi zdrowo myślących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drawki781 napisał:
Żenada po prostu. Ludzie dziwie się że jesteście tacy głupi bo inaczej tego nazwać nie można.Czubiński może i od 1996 jest Burmistrzem , ale który wcześniejszy Burmistrz coś dla tego miasta zrobił ? Od dawna nie mieszkam w Kraśniku ale będąc ostatnio byłem naprawdę pod wrażeniem jak bardzo się zmienił... Basen, amfiteatr, obwodnica, ścieżki rowerowe, rynek w starym mieście, zalew, ozdoby świąteczne, kwietniki w lecie, fontanna, organizowane imprezy dla dzieci, seniorów, sylwester za domem kultury, sygnalizacja świetlna przy szkołach itd. to mało ? Obserwując kampanie wyborczą w Kraśniku jest odzwierciedleniem serialu ,, PLEBANIA ''. Współczuję i życzę powodzenia. [/quote] [quote name='ojojoj' timestamp='1291715592' post='400499'] A jak byłeś już w tym Kraśniku to widziałeś kolejki w PUP i miny ludzi tam czekających? Widziałeś park Jordanowski? Widziałeś rynek, imprezy kulturalne na wyższym poziomie niż Doda, widziałeś stadion Tęczy, widziałeś raport NIK o działaniu KPM, widziałeś dług miasta pomimo sprzedaży KPEC, widziałeś okolice dworca PKS w starym Kraśniku, widziałeś knajpki wypełnione szczęśliwymi ludźmi?Coś mi się wydaje, że możesz mieć problem ze wzrokiem, bo nie wszystko nim ogarniasz.W ostatnich latach można było zdobyć masę środków z UE, ale trzeba było chcieć i potrafić. Dzięki takim środkom nie trzeba by sprzedawać KPEC-u, a na inwestycje mogło być nawet 5 razy więcej pieniędzy.Potrafisz sobie wyobrazić, że gdyby nie zmarnowany czas to Twoja lista byłaby znacznie dłuższa od mojej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...